Anchor City
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Lata 30 XX wieku, Włochy... Rozwój kina, motoryzacji i mody. Wybuch kobiecego seksapilu... A to wszystko w otoczce akcji rodem z Ojca Chrzestnego... Zapraszamy do rejestracji!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wejście do kina

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Oliver Bung
Admin
Oliver Bung


Wiek : 38
Zawód : Malarz
Pochodzenie : Sallvy, Włochy
Liczba postów : 168

Wejście do kina Empty
PisanieTemat: Wejście do kina   Wejście do kina EmptySob Lis 13, 2010 7:57 pm

WEJŚCIE DO KINA

Miejsce gdzie ustawia się kolejka do wejścia. Przed budynkiem wystawiona jest budka, w której znajduje się kasa. Tuż przed seansem można tu trafić na koników, którzy będą próbowali sprzedać bilety po podwójnej cenie.

Wejście do kina 2n07lsp
Powrót do góry Go down
https://sincityworld.forumpolish.com
Julia Moore

Julia Moore


Wiek : 29
Zawód : Artystka
Pochodzenie : Paryż
Liczba postów : 26

Wejście do kina Empty
PisanieTemat: Re: Wejście do kina   Wejście do kina EmptyCzw Gru 02, 2010 12:25 am

Taksówka zatrzymała się pod kinem gdzie zbierało się spora gromada osób czekających na seans, wysiadłam z taksówki po czym skierowałam się do najbliższego okienka gdzie sprzedają bilety, pełno w okuł było przyczepionych plakatów reklamujących najnowszy film braci Vern, pod tytułem Strzały Znikąd, kiedy doszłam do okienka.

- Poproszę jeden zamówiony bilet , miałam go odebrać przed seansem.

- Kobieta z twarzą znużona jak stary wieloryb odpowiedziała grubym głosem.
- W którym rzędzie, w piątym.

Spojrzałam się na nią.

-Miejsce 13 rząd 15 .

- Chwila muszę sprawdzić.
Powolnymi ruchami zaczęła przewracać kartki w zapisanym zeszycie mrocząc sobie coś pod nosem.

- Będzie, ma pani paragon, to proszę pokazać.

Wyjęłam z kieszeni zapisaną na maszynie karteczkę z pieczątką kina z miejscem oraz z rzędem.

- Proszę o to paragon.
Spojrzała na mnie swym wyłupiastym wzrokiem i burknęła pod nosem.

-Proszę
Wzięłam bilet spojrzałam odruchowo na zegarek po czym weszłam do kina.
Powrót do góry Go down
Gianpietro Bartelletti

Gianpietro Bartelletti


Wiek : 45
Zawód : Właściciel Czerwonego Falminga, don maffii
Pochodzenie : Italia
Liczba postów : 31

Wejście do kina Empty
PisanieTemat: Re: Wejście do kina   Wejście do kina EmptyPon Sty 10, 2011 8:36 pm

Czarny Mercedes Benz W136 podjechał pod gmach kina. dziś nie grali żadnego filmu, dziś był dzień operetki.
Gianpietro zawsze cenił sobie sztukę. uważał, że życie bez niej było by nudne i bezbarwne. Tak więc kiedy tylko mógł wybierał się do teatru czy kina właśnie. Odwiedzał galerię, wystawy... Jednak ostatnim czasem brakowało mu wolnego czasu na spotkania towarzyskie a co dopiero mówić na wizytę w takim miejscu?

Bartelletti wysiadł z samochodu i zwrócił się do swojego kierowcy:
- Zaparkuj dwie przecznice stąd. Spacer dobrze mi zrobi... - powiedział i ruszył w kierunku wejścia.
Już przy drzwiach stał niewielki komitet powitalny w postaci właściciela kina, jego żony oraz ochroniarza, który zawsze musiał dbać o bezpieczeństwo budynku a przede wszystkim gości specjalnych.
Przecież źle by to wyglądało, gdyby Gianpietro przyszedł na spotkanie z bogatymi, wpływowymi w tym mieście ludźmi z ochroną...
Czy więc nie martwił się, że coś może pójść nie tak? Przecież mogło się okazać, że to pułapka... W końcu znalazło by się paru mieszkańców Anchor City rządni jego głowy.

Jednak Bartelletti był jednym z tych ludzi, którzy zaufanie wystawiają na kredyt. Tam, gdzie uważał się za bezpiecznego, tam czuł się bezpiecznie.

- Witamy panie Bartelletti! - Powitały go radosne głosy.
- Dziękujemy, że znalazł pan dla nas czas... Ta operetka... To właściwie przed premiera. Zdajemy sobie sprawę z pańskiego zamiłowania do sztuki jaki liczymy się z pana zdaniem co do niej. - Opowiedział szybko właściciel teatru a żona przytakiwała mu głową.
- To ja dziękuję za zaproszenie. Co prawda nie spodziewałem się przed premiery, zdziwił mnie więc te pustki przed kinem.
- Mam nadzieję, że to pana nie zraziło? Może życzy pan sobie wody lub czegoś mocniejszego? A może coś ciepłego? Ostatnio wieczory są takie mroźne...
- Nie dziękuję. Kiedy sztuka się zacznie?
- Właściwie to już za chwilę, zapraszam na widownie...

Cała czwórka ruszyła na salę kinową.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wejście do kina Empty
PisanieTemat: Re: Wejście do kina   Wejście do kina Empty

Powrót do góry Go down
 
Wejście do kina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anchor City :: Centrum miasta :: Anchor Cinema-
Skocz do: