Anchor City
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Lata 30 XX wieku, Włochy... Rozwój kina, motoryzacji i mody. Wybuch kobiecego seksapilu... A to wszystko w otoczce akcji rodem z Ojca Chrzestnego... Zapraszamy do rejestracji!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Let's talk about movies...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Oliver Bung
Admin
Oliver Bung


Wiek : 38
Zawód : Malarz
Pochodzenie : Sallvy, Włochy
Liczba postów : 168

Let's talk about movies... Empty
PisanieTemat: Let's talk about movies...   Let's talk about movies... EmptyNie Lis 07, 2010 5:21 pm

Spam dotyczący filmu.
Powrót do góry Go down
https://sincityworld.forumpolish.com
Julia Moore

Julia Moore


Wiek : 29
Zawód : Artystka
Pochodzenie : Paryż
Liczba postów : 26

Let's talk about movies... Empty
PisanieTemat: Re: Let's talk about movies...   Let's talk about movies... EmptySro Lis 17, 2010 5:14 pm

Święci z Bostonu


----------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------


Ostatnio zmieniony przez Julia Moore dnia Czw Gru 09, 2010 2:34 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Oliver Bung
Admin
Oliver Bung


Wiek : 38
Zawód : Malarz
Pochodzenie : Sallvy, Włochy
Liczba postów : 168

Let's talk about movies... Empty
PisanieTemat: Re: Let's talk about movies...   Let's talk about movies... EmptyWto Lis 23, 2010 4:37 pm

A tak ni z gruszki ni z pietruszki - był już ktoś na Harrym Potterze? Very Happy

Ja byłem i film całkiem mi się podobał... Zwłaszcza zobrazowanie opowieści o trzech braciach. Tylko muzyka i emocje były jaskieś wygasłe.
Za to efekty dość dobre i zdecydowanie lepsza gra aktorska niż w poprzednich cześciach (oczywiście chodzi mi o naszych milusińskich równieśników xD )

Zreszta, można na ten temat duzo pisać, ja jednak śpieszę się na pociag, który odej żdża za 10 minut, tak więc do napisania!
albino
Powrót do góry Go down
https://sincityworld.forumpolish.com
Jesion

Jesion


Wiek : 62
Zawód : Kapłan (Ksiądz)
Pochodzenie : Rzym
Liczba postów : 41

Let's talk about movies... Empty
PisanieTemat: Imię róży (The Name of the Rose) 1986 Lektor PL   Let's talk about movies... EmptyPon Gru 20, 2010 2:15 am

Imię róży (The Name of the Rose) 1986 Lektor PL[b]







Powrót do góry Go down
Sponsored content





Let's talk about movies... Empty
PisanieTemat: Re: Let's talk about movies...   Let's talk about movies... Empty

Powrót do góry Go down
 
Let's talk about movies...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anchor City :: Rozrywka :: Gry-
Skocz do: