Anchor City
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Lata 30 XX wieku, Włochy... Rozwój kina, motoryzacji i mody. Wybuch kobiecego seksapilu... A to wszystko w otoczce akcji rodem z Ojca Chrzestnego... Zapraszamy do rejestracji!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Testy psychologiczne

Go down 
AutorWiadomość
Arianna Malapare

Arianna Malapare


Wiek : 37
Zawód : wolontariuszka (nieoficjalnie kontrahent i lekarz agentów)
Pochodzenie : Rzym, Włochy
Liczba postów : 78

Testy psychologiczne Empty
PisanieTemat: Testy psychologiczne   Testy psychologiczne EmptySro Gru 01, 2010 1:01 pm

Jakie tam znacie i co wam wyszło.
Very Happy
----------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo skuteczny test psychologiczny. Najlepiej rozwiązać w ciszy, skupieni, w notatniku zapisywać odpowiedzi a na końcu sprawdzić rozwiązanie.

1) Wyobraź sobie wielki biały pokój




2) W tym pokoju jest sześcian
- Czy sześcian jest czysty/przezroczysty czy posiada kolory?
- Czy sześcian obraca się, lata czy stoi na ziemi?
- Czy sześcian jest mały, średni czy duży?




3) Wyobraź sobie kwiaty
- W którym miejscu pokoju się znajdują?
- Czy kwiatów jest wiele czy tylko trochę?





4)Wyobraź sobie drabinę w tym pokoju
- W którym miejscu pokoju znajduje się drabina?
- Czy drabina jest mała, średnia czy duża?




5)Wyobraź sobie konia w pokoju
- Gdzie on się znajduje?
- Nazwij trzy cechy charakterystyczne konia, którego widzisz (np. że jest zabawny, zwariowany lub nędzny)




6)Wyobraź sobie burzę

-Gdzie ona jest?
-Jak duża jest?

****
****

Zapisz wszystko, a później przeczytaj poniższy opis by zrozumieć...







****Co to wszystko znaczy?****

SZEŚCIAN: Sześcian reprezentuje Ciebie oraz to jak widzisz siebie w świecie. Jeśli sześcian jest przezroczysty oznacza to, że ludzie nie mogą Cię "prześwietlić", czyli widzieć Ciebie i Twoją prawdziwą osobowość. Materiał, z jakiego jest zrobiony sześcian reprezentuje Twoje odczucia oraz trudności stojące przed Tobą. To jak duży jest sześcian pokazuje jak duże jest Twojego ego. Jeśli sześcian jest ogromny/wileki w parze z białym pokojem oznacza to, że masz bardzo wysokie mniemanie o sobie.

Znaczenie kolorów

Czarny: Czarny jest kolorem autorytetu, elegancji, wyrobienie (np. towarzyskie), uwodzenia. Czarny może również oznaczać uległość (łatwość?): np. kiedy kobieta ubiera czarne rajstopy, oznacza to, że chce aby mężczyzna widział jej bieliznę.

Biały: Biały symoblizuje niewinność i czystość, dlatego suknia ślubna jest biała. Doktorzy ubierają białe kitle by pokazać ich sterylność i czystość.

Czerwony: Kolor dominacji, władzy oraz energii seksualnej, kolor przyciągający uwagę. Jest też kolorem miłości.

Niebieski: Jeden z najbardziej popularnych kolorów, niebieski reprezentuje wiedzę, autorytet, lojalność. Niebieski powoduje, że ciało produkuje łagodne chemikalia więc jest często stosowany w sypialni. Color niebieski pokazuje lojalność.

Zielony: Zielony reprezentuje współczucie, dobrobyt, pieniądze i witalność. Jest kolorem relaksującym. Wiele studiów telewizyjnych posiada "zielone pokoje" dla ludzi, którzy siedzą tam by się zrelaksować przed wyjściem na żywo.

Żółty: Żółty jest innym sposobem przyciągania uwagi. Uważany jest za kolor optymistyczny, symoblizuje entuzjazm oraz pełnię zabawy.

Purpurowy/Fioletowy jest kolorem władzy królewskiej. Reprezentuje luksus, bogactwo oraz sophistication (co to jest za słowo to ja kurwa nie wiem, jakieś wyrobienie, ale nie mogę znaleźć odpowiednika ;p)

Brązowy: Stary dobry brązowy... Brązowy pokazuje stabilność. Jest kolorem Ziemi oraz ulubionym kolorem większości facetów (której większości o_O?)

KWIATY - Kwiaty reprezentują rodzinę oraz przyjaciół. Im więcej kwiatów tym większe odniesienie w stronę rodziny, którą posiadasz lub jesteś oraz tym więcej dzeici posiadasz lub chcesz posiadać. Im bliżej kwiaty znajdują się ku sześcianowi tym bliżej ludzie zbliżają się do Ciebie (uczuciowo).

DRABINA - Drabina pokazuje ambicje. Jak wysoko osiągalne są Twoje zamierzenia, czy masz wielkie czy małe marzenia. Im wyższa drabina tym wyższe masz ambicje. Jeśli drabina biegnie w stronę sześcianu, zwykle nosisz się długo ze swoimi ambicjami.

KUŃ - Kuń reprezentuje Twojego kochanka (ukochanego) albo idealnego kochanka. Dystans między kuniem, a sześcianem pokazuje bliskość pomiędzy Tobą, a TWoim aktualnym ukochanym. Jeśli kuń jest przywiązany, pokazuje to potrzebę kontroli swoich relacji. Jeśli kuń ma siodło, oznacza to, że czujesz się przy swoim ukochanym bezpiecznie. Jeśli kuń jest wolny i nieosidłaany, oznacza to, że Twój kochanek jest niekontrolowany, nieprzewidywalny. Trzy wytypowane cechy są cechami, których szukasz u swojego ukochanego.

Burza - burze reprezentują Twoje problemy. Im większa burza tym większe problemy w Twoim życiu, które dotykają Cię codziennie. Jeśli sztorm mija, problemy znikną w najbliższej przyszłości. Jeśli sztorm nie mija, będziesz miał bliskie przeszkody w swoim życiu (i coś tam jeszcze, ale nie ogarniam). Im dalsza jest burza tym mniejszą wagę
przykładasz do problemów. Jeśli sztorm jest gwałtowny oznacza to, że przeszkody są powodowane żalem.

------------------------------------------------------------------------------------------

Mam wielgachnę mniemanie o sobie. Choć jestem niewinna i czyta, czeka mnie dużo dzieci. Mój kochanek jest nie kontrolowany, nieprzewidywalny. Jego cechy to spokojny, przeciętny i pociągowy- że pracowity. Ku*wa, gdzie go znajdę?
A do tego czekają mnie duże problem.
Suspect
Powrót do góry Go down
http://pajacyk.pl
 
Testy psychologiczne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Anchor City :: Rozrywka :: Gry-
Skocz do: